Poznaj naszą filozofię

Witamy Cię w naszym świecie!

Wypełniony jest miłością do natury, wegańskim odżywianiem, pasją do dzielenia się dobrem w postaci wysokiej jakości olejów, eliksirów, które same produkujemy zgodnie z filozofią zero waste. Wykorzystujemy wszystkie części rośliny, gdyż nie ma w nas zgody na marnotrawienie bezcennych zasobów.

Łączą nas korzenie zielarskie “podawane” przez pokolenia w naszej rodzinie. Czerpiemy z tej tradycji, łączymy nasze talenty, pasję i podajemy dalej z największą uważnością i dbałością - Tobie i Twoim bliskim. Dla zdrowia i zasilenia Twojej kuchni odżywczymi darami natury. Z taką intencją powstała marka wZielone.

Będziemy dla Was tworzyć coraz to nowe produkty oraz treści, które ożywią i odżywią Was i Waszą kuchnię, jeśli tylko na to pozwolicie. Mamy nadzieję stać się sprawdzonymi “opiekunkami” Waszej kuchni.


Dzielimy się miłością do natury, zrodzoną z wielopokoleniowej tradycji zielarskiej.


Wierzymy, że to, czego używamy w kuchni, co jemy, w jaki sposób przygotowujemy posiłki może przynieść uzdrowienie. Energia i emocje, które towarzyszą zbieraniu upraw, produkcji i samemu gotowaniu mogą zmienić smak i właściwości przygotowywanych potraw. Wzielone we wszystkie te procesy wkładamy czystą radość, miłość do natury i intencję dzielenia się dobrem. Celebrujemy żywą kuchnię!

Obdarowujemy wysokiej jakości, wegańskimi produktami, których składniki pochodzą z rodzinnych, certyfikowanych bio farm


Rośliny i zioła czerpiemy od zaprzyjaźnionych rolników. Pochodzą z upraw posiadających certyfikaty najwyższej jakości - są zdrowe, świeże i bezpieczne. Produkujemy same, zgodnie z filozofią “zero waste” - wykorzystujemy wszystkie części rośliny.
Kim jesteśmy?

Dwie fantastyczne kobiety


Mama i córka - Margaret i Patricia. Barwne i pełne pasji, żyją zgodnie ze stwierdzeniem: „Jesteś tym, czego używasz”. Same stosują naturalną, organiczną pielęgnację, odżywiają się ekologicznie i celebrują piękno. W ziołach, roślinach i kwiatach dostrzegają ogromny potencjał. Swoja życiową filozofią postanowiły podzielić się z innymi.
Zajrzyj na naszego bloga

Blog Wzielone

Tworzymy z poczuciem otrzymania wyjątkowego daru. Korzystamy z talentów i wiedzy, które w naszej rodzinie przekazywane są od pokoleń. Podajemy tę tradycję dalej - w uważnie przygotowanych produktach oraz wiedzy, którą będziemy się z Tobą dzielić między innymi w naszym blogu.

Zapraszamy!

BLOG
EKOLOGICZNE KOSMETYKI HANDMADE

Love Skin Food

To kolejna przestrzeń, którą tworzymy razem - matka i córka, Margarita i Patricia. Jesteśmy twórczyniami jadalnej marki luksusowych kosmetyków Love Skin Food
Love Skin Food
Bądź z nami na bieżąco

Zielony newsletter:

Jeśli chcesz otrzymywać od nas wartościowe informacje o nowościach oraz artykuły o tematyce pro zdrowotnej, wpisz swój e-mail. Nie będziemy Cię spamować.